0

Prodej a servis zahradní, lesní a komunální techniky

Hs_03 Automower

O nás

Vážení,

vítejte na webových stránkách společnosti NOBUR, s.r.o.

Rád bych vás seznámil s historií naší firmy, která se začala psát před dvaceti lety.

Vždy jsem měl blízko k zahradám a zahradní technice, a tak když jsem v roce 1996 založil svou firmu Nobur, zaměřil jsem se právě tímto směrem. Časem mě to ale začalo táhnout více k samotné technice a zatoužil jsem poskytovat našim zákazníkům, jejichž počet stále narůstal, nejenom prodej, ale i následný servis zakoupeného zboží.

Od slov není daleko k činům a tak vás mohu od roku 2009 vítat v naší prodejně, kde na ploše 1800 metrů čtverečních, nabízíme a vystavujeme nejširší sortiment zahradní techniky v Praze. Své si u nás najde náročný majitel zahrady i profesionál zajišťující komerční služby.

Již při založení firmy jsem si vybral partnerství se značkou Husqvarna, která je pro mě stále zárukou nejvyšší kvality. Každou další značku, kterou prodáváme, jsem si také pečlivě vybral a její produkty osobně vyzkoušel.

Můj tým tvoří dvacet zkušených lidí, kteří jsou pravidelně školeni tak, aby vám dokázali doporučit vždy ten správný produkt přesně pro vaši potřebu. Naši mechanici patří k těm nejlepším u nás a stroje vám předají plně připravené k provozu. Pozáruční servis, který poskytujeme, vám zajistí bezproblémové užití po mnoho následujících let.

Kvalita a servis je to, co je pro mě osobně na prvním místě.

Věřím, že i vy - pokud dosud mezi naše zákazníky nepatříte - se brzy budete moci o pravdivosti mých slov přesvědčit. Třeba se potkáme, mé nejoblíbenější místo je totiž právě u nás na prodejně. Tam mě najdete nejčastěji.

 

S přátelským pozdravem

Jaroslav Novotný

Majitel společnosti NOBUR s.r.o.

 

Naše diplomy

1. místo v prodeji bateriových strojů Husqvarna

2. místo v prodeji výrobků Husqvarna

3. místo v prodeji riderů Husqvarna

3. místo v prodeji křovinořezů Husqvarna

1. místo v prodeji robotických sekaček