0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Logo_automower_expert_2019_CZ-SK
4119
Gardena-logo

Akumulátorový trimmer GARDENA PowerCut Li-40/30 - sada

Cena: 7 190 Kč  s DPH
Skladem
O produktu

Popis produktu

O produktu

Vysokou trávy a bujnou vegetaci lze snadno odstranit pomocí výkonného GARDENA akumulátorového trimmeru PowerCut Li-40/30. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a přídavná rukojeť podporují uvolněnou vzpřímenou pozici a současně umožňují bezpečnou navigaci nástroje. Výklopné ramínko na ochranu rostlin chrání sousední rostliny před poškozením. Intuitívní panel s klávesami na rukojeti zajišťuje nejvyšší provozní pohodlí. Sada obsahuje akumulátor a nabíječku. Dělená hřídel usnadňuje transport trimmeru a přispívá úspornému skladování. Trimmer je poháněn GARDENA akumulátorem s kapacitou 40 V * a 2,6 Ah, který je nenáročný na údržbu. Baterii lze rychle kdykoli nabít bez paměťového efektu. * Maximální výstupní napětí bez zátěže je 40 V, jmenovité napětí 36 V.  
 

Výkonná akumulátorová technologie
Vyměnitelný lithium-iontový akumulátor BLi-40/100 je výkonný, nenáročný na údržbu, snadno se dobíjí a vyměňuje. LED indikuje aktuální stav nabití akumulátoru.

Velké pohodlí při používání
Intuitivní klávesnice na rukojeti zobrazuje úroveň nabití akumulátoru. Stisknutím tlačítka aktivujete režim Eco pro maximální provozní dobu sekačky.

Výkonný motor PowerPlus
Motor PowerPlus (bezkartáčkový) má vysoký výkon, je obzvláště účinný při delším provozu a zaručuje dlouhou životnost výrobku.

Dělená násada
Dělená násada zjednodušuje přepravu a umožňuje prostorově úsporné skladování.

Prodlužování struny poklepem
Prodlužování struny se provádí přesně podle potřeb a uživatel ho má plně pod kontrolou.

Technické parametry

Typ baterie Lion
Kapacita baterie 2,6 Ah
Napětí baaterie 40 V
Šířka záběru 30 cm
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA)  96 dB(A)
Banner 120x240 otevreno Banner_kariera