0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Automower

Dolmar

Značka DOLMAR patří k nejvýznamějším výrobcům benzínového nářadí na světě. Vyvíjí, vyrábí a distribuuje velmi kvalitní stroje se spalovacími motory. Renomované výrobky této společnosti splňují požadavky všech uživatelů od velmi náročného profesionálního nasazení v lesnictví nebo zemědělství až po denní potřebu při práci kolem domu a zahrady. Výrobky DOLMAR přesvědčují každého uživatele o své vysoké kvalitě a spolehlivosti.

Už téměř 80 let se při výrobě a obchodní strategii snaží vycházet zejména z potřeb svých zákazníků. Díky tomu, může být DOLMAR pyšný nejen na to, že je nejstarším výrobcem benzinového nářadí na světě, ale hlavně na renomé výrobce prvotřídních motorových strojů pro les, zemědělství a zahradu.

Německá kvalita

Již od počátku je značka DOLMAR synonymem vysoké kvality, funkčnosti, designu, ergonomie, spolehlivosti a kvalitního servisu svých strojů. Požadavky na vysokou kvalitu strojů vyžadují kvalifikované a schopné pracovníky. Proto je pro DOLMAR důležité, že jejich stroje vyrábí odborný personál přímo v Německu

Promyšlená koncepce

DOLMAR přináší na trh stále nové myšlenky a nápady, kterými neustále soupeří s konkurencí. S přihlédnutím na ergonomii a ekologii vyvíjí neustále nové technické prvky a konstrukce profesionálního provedení. Naše profesionální řetězové pily jsou vysoce ceněny u odborníků na celém světě. S podobnou kvalitou se setkáte i u všech dalších strojů z naší široké nabídky.

 

Banner 120x240 otevreno Banner_kariera