0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Logo_automower_expert_2019_CZ-SK
4068
Gardena-logo

GARDENA Combisystem čistič okapů

Cena: 650 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů
O produktu

Popis produktu

O produktu

GARDENA combisystem čistič okapů je optimálně vhodný pro snadné čištění okapů. Pevné štětiny na jedné straně a dvě pevné ozubené plastové škrabky na druhé straně umožňují efektivní čištění. Rukojeť pro manipulaci umožňuje snadné použití i bez násady. K čištění okapů je možné také použít vodu. Umožňuje to integrovaná přípojka Original GARDENA System pro snadné připojení zahradní hadice. Pro pohodlné dosažení okapu je možné individuálně nastavit pracovní úhel pomocí páky rychlouzávěru. Čistič okapů je kompatibilní se všemi násadami GARDENA combisystem, přičemž GARDENA doporučuje teleskopick ou násadu pro práci ve výšce cca. 5 metrů. Záruka v trvání 25 let.

 

Praktická rukojeť

Combisystem čistič okapů je vybaven praktickou rukojetí, takže jej lze používat také bez násady combisystem.

Vhodné pro všechny násady

GARDENA combisystem nástroje jsou kompatibilní se všemi GARDENA combisystem násadami. Záleží pouze na vás, zda si vyberete násadu dřevěnou nebo hliníkovou. Pro dosah až do výšky cca 5 metrů doporučujeme používat combisystem teleskopickou násadu.

Bezpečné spojení

Combisystem čistič okapů se jednoduše vloží do násady a zajistí se šroubem. Spojení je 100%-ně neviklavé, což vám zaručuje pohodlnou práci.

Pohodlná manipulace

Pracovní úhel lze nastavit individuálně podle potřeby pomocí rychlouzavírací páčky.

Účinné čištění

Pevně štětiny na jedné straně a dvě pevné plastové škrabky na straně druhé umožňují účinné čištění. K čištění rýn je také možné použít vodu díky integrované přípojce Original GARDENA System pro snadné napojení zahradní hadice.

 

Banner 120x240 otevreno Banner_kariera