0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Logo_automower_expert_2019_CZ-SK
509
Gardena-logo

GARDENA Combisystem dřevěná násada 180 cm, FSC® 100% pure

Cena: 490 Kč  s DPH
Skladem
O produktu

Popis produktu

O produktu

Dřevěné násady z řady GARDENA combisystem, které odpovídají Českému standardu FSC (100 % certifikace FSC®), umožňují prodlužování všech nástrojů z řady combisystem. Vysoce kvalitní houževnaté dřevo původem z Evropy tlumí vibrace a má certifikát FSC. To znamená záruku, že k výrobě násad je použito pouze dřevo z řádně spravovaných a obnovitelných lesů. 180 cm dlouhá násada má neklouzavou povrchovou úpravu a padne dobře do ruky. Eloxovaná hliníková trubka má plastovou povrchovou úpravu a konec násady zaručuje pevné spojení a bezpečné upnutí nástrojů z řady combisystem. Upínací šroub s komponenty z měkčeného plastu pro upevnění nástroje z řady combisystem je nasazen takovým způsobem, aby nemohlo dojít k jeho ztrátě. Záruční lhůta je 25 let. Tip: pro práci představující pohyby pro tlačení nebo tažení by měla být použita delší násada, pro pohyby představující kopání je vhodnější kratší násada.

 

Tlumí vibrace

Vysoce kvalitní a houževnaté dřevo tlumí vibrace a umožňuje tak příjemnou práci.

Dřevo s certifikací FSC®

Evropské dřevo má certifikát FSC®. K výrobě násad od společnosti GARDENA je použito pouze dřevo z řádně spravovaných a obnovitelných lesů.

Pevné upnutí

Díky upínacímu šroubu a pevné hliníkové trubce lze spolehlivě připojit všechny nástroje z řady combisystem. Zúžený tvar umožňuje ergonomickou práci bez prokluzování.

Pro všechny nástroje z řady combisystem

Hliníková násada je vhodná pro všechny nástroje z řady combisystem.

Záruka 25 let

Záruční lhůta 25 let garantuje nejvyšší kvalitu.

Vhodná pro všechny druhy nářadí řady combisystem

Dřevěné násady jsou vhodné pro všechny druhy nářadí řady combisystem.

 

Technické parametry

Délka 180 cm / 70,87 "
Materiály Dřevo
Banner 120x240 otevreno Banner_kariera