0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Logo_automower_expert_2019_CZ-SK
375
Gardena-logo

GARDENA sada na mytí podlah

Cena: 1 250 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů
O produktu

Popis produktu

O produktu

Tato GARDENA sada na čištění podlah je určená k okamžitému použití. Tato sada obsahuje GARDENA kartáč na drhnutí Comfort (č.v. 5568-20), GARDENA vodní násadu 150 (č.v. 5550-20) a GARDENA šampón (č.v. 1680-20) – a to všechno za zvýhodněnou cenu. Sada na čištění podlah se speciálně hodí na pevné podlahové povrchy, jako jsou terasy, chodníky, příjezdové cesty ke garážím atd. Kartáč na drhnutí, který je propojený s přívodem vody, má štětiny s různou délkou, a tím umožňuje intenzivní čištění na nerovných površích nebo na dlažbě. Speciální plochá tryska a hrana na seškrabávání zaschlých nečistot slouží k odstraňování úporných nečistot. Lze jej snadno propojit s Original GARDENA vodní násadou, a to díky spojkám Original GARDENA systému. Díky GARDENA šampónu snadno vyčistíte kamennou podlahu a dlažbu.

 

S dlouhými a krátkými štětinami

Intenzivní čisticí efekt díky různým délkám štětin. Protože se dostanou kamkoliv, obzvláště u nerovných povrchů, spojů a prohlubní.

S plochou rozprašovací tryskou a škrabkou

Díky ploché rozprašovací trysce a škrabce se účinně vypořádáte s nečistotami. S touto přídavnou funkcí uvolňuje tvrdý kartáč nepoddajné nečistoty.

Plynulé nastavování nebo uzavírání průtoku vody

Díky regulaci průtoku na vodní násadě lze plynule nastavovat průtok vody, a v případě potřeby lze přidat čistič skla.

Lehké a pohodlné

Lehké hliníkové držadlo vysoké kvality s pohodlným plastovým potahem se snadno drží a neprokluzuje.

 

Banner 120x240 otevreno Banner_kariera