0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Automower

JurneyMan

Profesionální pracovní čtyřkolky.

V průběhu let si firma JurneyMan vybudovala pevné místo na trhu a stala se předním dovozcem kvalitních a cenově dostupných pracovních čtyřkolek, mezi které mj. patří čtyřkolky z továrny CF Moto, v ČR a SR známé pod názvem Gladiator. Továrna CF Moto je dnes jednou z nejprogresivnějších a nejúspěšnějších firem v oboru ATV na světě. Journeyman je dnes již několik let jasným lídrem na trhu v oblasti pracovních ATV.

Historie

FIrma byla založena v roce 1991 pod původním názvem "Moto ORIOLI". Od samého počátku se jednalo o českou firmu vybudovanou na poctivých základech. První zkušenosti se čtyřkolkami sbírala již v roce 1998. Obchodní strategiie firmy stojí na prodeji a kvalitním servis nabízených produktů. 

Přelomovým rokem historii firmy byl rok 2006, kdy zvítězila v tendru na zastoupení společnosti CFMOTO, jejíž čtyřkolky se téměř ihned zařadily mezi nejprodávanější na českém trhu. 

Současnost

Originalitu a kvalitu produktů CF Moto zajišťuje tým 200 odborníků z vyvojového a výzkumného centra. Hlavní továrna i centrála se nachází v průmyslové zóně moderního města Hangzhou, přibližně 150km od Šanghaje. Většina produktů se testuje a ladí v Americe a v Evropě (mimo jiné i v ČR), takže výsledné výrobky jsou připraveny přímo na míru požadavků distributorů. Velmi dobře funguje nejen obchodní spolupráce, ale i technická podpora a inovace, v čemž se JurneyMan po mnoho let aktivně angažuje. 

Firma Journeyman patří mezi TOP světové importéry. Tento fakt byl náležitě oceněnen na setkání světových distributorů v roce 2012, kde Journeymanu patřilo 3. místo.

Úspěchy nejsou vedeny jen na poli obchodním, za vše může mluvit pracovní čtyřkolka Gladiator 510RX, jež se nesmazatelně vryla do paměti všech příznivců čtyřkolek svými fenomenálními výkony v extrémních závodech, kde porazila naprosto všechny konkurenční značky bez ohledu na výkonnostní a objemovou třídu a toto vše korunovala absolutním vítězstvím v nejtěžší kategorii Mistr Quad TR 4x4 v seriálu Offroad Maraton 2009. Svou jedinečnost ukázal nezničitelný Gladiator znovu v roce 2012, kdy na tom samém stroji, který vyhrál v roce 2009 Offroad Marathon, byly vybojovány další fantastické výsledky v prvním mistrovstvíČR v trialu (2. a 3. místo). Svou výdrž a schopnosti potvrdil následně v roce 2013 v druhém ročníku dokonce 1. a 2. místem v kategorii do 500 ccm a 2. místem napříč všemi kategoriemi.

 

Banner 120x240 otevreno Banner_kariera