0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Logo_automower_expert_2019_CZ-SK
487
Gardena-logo

Nůžky na větve GARDENA Comfort 500 AL

Cena: 990 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů
O produktu

Popis produktu

O produktu

Mnohonásobně oceněné kovadlinkové nůžky na větve GARDENA Comfort 500 AL váží jen 600 g, a proto jsou velmi lehké a snadno se používají. A přesto jsou výkonné. Jsou dlouhé 500 mm a zvláště se hodí pro stříhání tvrdého, suchého dřeva do průměru 35 mm. Patentovaný převodový mechanismus poskytuje o 38 % vyšší stříhací sílu. Díky přesně broušenému hornímu noži s nepřilnavým povlakem a optimalizované stříhací geometrii dosahují výjimečně čistého a hladkého střihu větví. Praktická je vyměnitelná kovadlinka. Vysoce lehké, ergonomicky tvarované plastové rukojeti a úchyty umožňují pohodlnou a nenamáhavou práci. Dvojité tlumiče chrání vaše zápěstí. Společnost GARDENA poskytuje na tyto kovadlinkové nůžky na větve 25letou záruku.

 

Výkonné stříhání

Patentovaný převodový mechanismus poskytuje při stříhání větví o 38 % vyšší sílu.

Vysoce lehké

Kovadlinkové nůžky na větve Comfort o hmotnosti pouhých 600 g jsou velmi lehké, a proto je jejich použití zvláště pohodlné.

Čistý a hladký střih

Díky přesně broušenému hornímu noži s nepřilnavým povlakem a optimalizované stříhací geometrii dosahují i při malé námaze čistého a hladkého střihu větví.

Nejvyšší pohodlí

Díky ergonomicky tvarovaným plastovým rukojetím a úchytům je práce v zahradě s kovadlinkovými nůžkami na větve Comfort pohodlná a nenamáhavá.

Záruka 25 let

Na kovadlinkové nůžky na větve Comfort vyrobené z nejmodernějších materiálů se poskytuje záruka 25 let.

 

Technické parametry

Maximální průměr stříhaného materiálu 35 mm / 1,38 palců
Délka 50 cm / 19,69 "
Hmotnost 0,6 kg / 1,32 liber
Typ střihu kovadlinka
Nůž s antiadhezivním povlakem
Banner 120x240 otevreno Banner_kariera