0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Automower
874

Traktorové sekačky GR 1600 ID

Na dotaz
O produktu

Popis produktu


  • 13,5 k, úsporný naftový kapalinou chlazený motor Kubota, 2-válec, spotřeba do 1,5 l/hod.
  • Hydrostatická převodovka, pohon sečení kloubovou hřídelí
  • 2 nožové sečení 1,07 m, boční výhoz
  • 11 pozic sečení, 25 – 102 mm
  • Malý, ale výkonný profesionál

TRAKTOROVÁ SEKAČKA KUBOTA S NAFTOVÝM MOTOREM

Vylepšený model úspěšné traktorové sekačky GR 1600 ID je dodáván s dvou-nožovým sečením s bočním výhozem. Stejně jako ostatní modely řady GR reprezentuje elegantní design ve spojení s ojedinělou technologií a promyšleným využitím osvědčených funkcí obvyklých u profesionálních traktorových sekaček Kubota. Tato elegantní, komfortní a výkonná traktorová sekačka se snadnou obsluhou a pohodlně dostupnými ovládacími prvky umožňuje každému uživateli dosažení perfektních výsledků při sečení.

VÝKON
Silný motor Kubota

Vývoj a konstrukce vynikajících motoru má u firmy Kubota dlouholetou tradici. GR1600 ID je vybavena dvouválcovým naftovým motorem o výkonu 13,5 HP, který snese mnohem větší zatížení, než řada benzínových motorů s vyšším udávaným výkonem a to při výrazně menší spotřebě paliva. Tento motor s velkým točivým momentem zaručuje, že sekačka může i v náročných podmínkách pracovat řadu hodin a sekat i vysokou a silnou trávu. Díky velké palivové nádrži s kapacitou 18 l je možné se strojem pracovat mnohem delší dobu.

Velmi robustní pohon kloubovou hřídelí

Na rozdíl od benzinových travních sekaček, které používají opotřebitelný klínový řemen, je u GR1600 ID přenos síly řešen přes kloubovou hřídel stejně jako u každého profesionálního stroje. Tento systém pohonu společně s hnací spojkou s olejovým chlazením pracuje velmi výkonně a bezporuchově.

Hydrostatická převodovka

Oceňovaná a mnohostranná hydrostatická převodovka od firmy Kubota se ovládá jedním pedálem a umožňuje docílit maximální jízdní rychlost 10 km/h.

SEČENÍ
Žací ústrojí

Je konstruováno obdobně jako u plně profesionálních sekaček a proto provádí sečení trávy stejně kvalitně. Díky snadné obslužnosti dokáže využít všechny výhody, které jeho konstrukční pojetí nabízejí, prakticky každý uživatel.

DESIGN - KOMFORT

Stylový design stroje GR1600 ID začíná u aerodynamické čelní masky stroje, elegantních reflektorů po jednoduchý kryt motoru. Krása designu se však neomezuje pouze na vnější část. GR 1600 ID je také překvapivě pohodlný. K ergonomickým pozoruhodnostem jeho výbavy (viz obr) patří rovná podlaha na místě řidiče, zajišťující dostatek místa pro nohy a velmi přehledná přístrojová deska (Easy Checker), která umožňuje optimální kontrolu všech funkcí traktoru.


Motornaftový 2 -válcový motor,chlazený vodou Array
Max. výkon motoru dle SAE13,5 HP
Kapacita palivové nádrže18 l
Celková délka1920 mm
Celková šířka1365 mm
Celková výška1210 mm
Převodovkahydrostatická Array
Pohon převodovkykloubová hřídel Array
Pojezdová rychlostvpřed/vzad: 0-10,0 / 0-5,0 km/h
Žací ústrojíZvedání ručně Array
Pohon od motorukloubová hřídel Array
Šířka sečení1070 (42") mm
Hmotnost310 (bez ž. ú. a sběr koše ) kg
Banner 120x240 otevreno Banner_kariera
AAA