0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Automower
837

Univerzální traktory STV 36

Na dotaz
O produktu

Popis produktu


  • 36 k, úsporný motor Kubota D1703M 3-válec.
  • 2x4 / 4x4, Bi-Speed.
  • Převodovka hydrostatická, třístupňová, zdvih hydrauliky 1150 kg.
  • Pro minimální šířku 1220 mm ideální pro komunál, sady a vinice.
  • Vyroben v Japonsku!

Profesionální malotraktory řady STV byly vyvinuty speciálně pro evropský trh, kde je vysoká poptávka po strojích, které by díky svému vysokému výkonu, efektivnosti a co nejširšímu uplatnění bez problému překonaly i podstatně větší a dražší traktory. Rychlost, ovladatelnost, jízdní komfort a uplatnění osvědčených inovačních postupů se staly východiskem jejich konstrukčního řešení. Modely konstrukční řady STV jsou vybaveny motory s vysokým výkonem a mohou bez problémů vykonávat nejtěžší práce. Stejnoměrný výkon a vysoký kroutící moment zabraňují poklesu otáček motoru zejména při nejtěžších pracích. Stranou pozornosti konstruktérů nezůstaly parametry jako potlačení hlučnosti a kmitů, stejně jako nízká hladina zplodin - což je velmi příznivé pro ochranu životního prostředí. Konstrukční řada STV je vybavena pro maximální rychlost až 30 km/hod. Proto mohou traktory STV rychle přejíždět z jednoho místa práce na druhé. Tato skutečnost má velký význam zejména tam, kde je vyžadované zvýšení produktivity a efektivnosti, tedy v profesionální sféře uplatnění.

Motor

STV 36 je vybavený tříválcovým, kapalinou chlazeným dieselem s výkonem 35,9 HP Vysoký kroutící moment zabraňují poklesu otáček motoru zejména při nejtěžších pracích. Potlačením hlučnosti a kmitů, stejně jako nízkou hladinou produkovaných zplodin zatěžuje jeho provoz minimálně životní prostředí.

Nový design

Od nového tvaru krytu motoru přes moderní přístrojovou desku až po ergonomicky tvarované sedadlo řidiče a inovovaný tempomat - konstrukční řada STV nabízí vyšší komfort obsluhy a nesrovnatelný komfort v kombinaci s maximální bezpečností.

Přístrojová deska

Díky nové a větší přístrojové desce u strojů konstrukční řady STV je nyní možné hodnoty ještě rychleji a snadněji odečítat. Nová kontrolka funkce hnací hřídele informuje řidiče o tom, zda je aktivována hnací hřídel nebo ruční brzda. Díky přehledné přístrojové desce strojů STV získá řidič na první pohled přehled o provozním stavu traktoru.

Kompaktní karoserie

Modely STV jsou známé svou lehkou, kompaktní a přitom robustní konstrukcí. Z tohoto důvodu jsou rychlejší a výkonnější a méně poškozují podklad. Rovněž došlo ke zlepšení ovladatelnosti traktorů, a tím usnadnění práce pro uživatele.

Nezávislé hnací hřídele

Hnací hřídel se zapíná a vypíná vypínačem, umístěným vpravo od řidiče. Tento nový vypínač se za účelem zapnutí otočí a pro vypnutí zatlačí. Hnací hřídel na traktorech konstrukční řady STV je zapínána hydraulicky a funguje nezávisle na jízdním pohonu. Je tedy možné ji vypnout a zapnout i během jízdy. Mezinápravovou a zadní hnací hřídel je rovněž možné používat nezávisle na sobě. Kromě toho je možné pracovní stroje bezpečně vypnout pomocí nové brzdy hnací hřídele. Tato funkce zaručuje rychlejší a spolehlivější provoz.

Zadní hnací hřídel / Mezinápravová hnací hřídel

Díky dvoustupňové zadní hnací hřídel a jednostupňové mezinápravové hřídeli je možné vybavit traktory širokou škálou pracovního příslušenství a znásobit tím všestrannost jeho využití.

Průmyslové pneumatiky

Průmyslové pneumatiky (dodávané na objednávku) zajišťují nejlepší jízdní stabilitu a rozšiřují tak možnosti využití strojů. Speciálně u strojů s čelním nakladačem a záďovým bagrem umožňují průmyslové pneumatiky KUBOTA dosažení mimořádně vysokého výkonu, aniž by poškodily trávník.

Hydrostatická převodovka

Díky vylepšené hydrostatické převodovce získáte optimální kontrolu nad vozidlem. Nezávisle od zatížení zajišťuje tato výkonná převodovka dostatečný tažný výkon - a to zejména v nerovném terénu nebo v případě vybavení většími pracovními stroji. Pomocí systému Accelerator-Cooperativ (ACS) je jízdním pedálem kromě hydrostatické převodovky možno automaticky řídit také počet otáček motoru. Odpadá obsluha ruční páky při jízdě po silnici a rovněž dochází ke snížení spotřeby paliva a úrovně hluku. Tímto simultánním řízením převodovky a motoru získávají traktory STV komfort, srovnatelný s osobními vozy, vybavenými automatickou převodovkou.

Tempomat

Obsluha tempomatu traktorů konstrukční řady STV je velmi jednoduchá. Jedinou pákou je možné bez problému nastavit, zvýšit a snížit pracovní rychlost traktoru. Kromě toho je pomocí tohoto zařízení možné udržovat konstantní rychlost nezávisle na terénu.

Zlepšené obslužné prvky

Vynikající design traktorů konstrukční řady STV zahrnuje další nové a vylepšené prvky s cílem dosažení maximální pohodlnosti, jako např. zlepšené ovládání hydrauliky a zapínání hnací hřídele. Prvky jako tyto jsou tím, co odlišuje traktory řady STV od traktorů jiných výrobců.

Kabina

Modely nové konstrukční řady STV disponují velkým prostorem u řidiče, širokým sedadlem a výhledem v okruhu 360°. Obslužné prvky jsou umístěny na dosah řidiče. Kromě toho byla přijata opatření k potlačení hlučnosti a snížení otřesů, což ještě více zvyšuje komfort řidiče.

Sedadlo Deluxe

Traktory konstrukční řady STV jsou vybaveny sedadlem Deluxe, které je odpružené, pohodlné a vytváří dobrou oporu těla řidiče. Jako zvláštní výbavu je možné získat opěrky hlavy, které tvoří oporu těla a tlumí nárazy. Tímto způsobem je možné pracovat dlouhou dobu pohodlně a s maximálním výkonem.


Motor3- válcový kapalinou chlazený motor Array
Max. výkon motoru dle SAE35,9 (26,8 kW) HP
Kapacita palivové nádrže29,5 l
Převodovkahydrostatická 3- stupňová Array
Jízdní rychlost vpřed0 - 30 km/h
Jízdní rychlost vzad0 - 21 km/h
Hnací hřídelezadní a mezinápravová Array
Řízení (Bi-Speed)hydrostatické servořízení Array
Zadní 3-bodový závěs kat. 1standard Array
Přední 3-bodový závěsna objednávku Array
Zdvihový výkon1150 kg
Délka2870 mm
Šířka1220 - 1480 mm
Výška (s ochr. rámem)2350 / 2160 (pneumatiky pro orbu) mm
Hmotnost985 (s ochranným rámem) 1135 (s kabinou) kg
Banner 120x240 otevreno Banner_kariera
AAA