0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Logo_automower_expert_2019_CZ-SK
9521
Kubota

Víceúčelové vozidlo RTV-X1110

Na dotaz
O produktu

Popis produktu

Hydrostatické převodové ústrojí

 Pohon všech kol

 Plný hydraulický posilovač řízení

 Max. rychlost 40 km/h

 Barva oranžová nebo kamufláž

 

Robustní, výkonná a spolehlivá vozidla řady RTV-X1110 jsou originální a vysoce efektivně řešená transportní terénní vozidla. Díky účelnému a promyšlenému využití řady progresivních konstrukčních prvků poskytují všestranné (bez nadsázky univerzální) možnosti uplatnění.

 

Přenos

Hydrostatická převodovka HVT-X s regulací v závislosti na zatížení nabízí bezkonkurenční komfort a jednoduchost řízení vozidla. Jediné, co musí obsluha dělat, je mačkat akcelerační pedál. Pro snadný a přesný výběr rychlosti jízdy, která je pro daný úkol nejvhodnější, je vozidlo vybaveno redukčním boxem se dvěma rychlostmi vpřed a zpátečkou. V kombinaci s mechanicky zapínáním na 4 × 4 a uzávěrou diferenciálu zadní nápravy zaručuje tato kombinace mimořádnou průchodnost terénem.

 

Závěs a brzdy

Nezávislé přední zavěšení McPherson s hydraulickým řízením nabízí pohodlnou jízdu a dobrou ovladatelnost v nerovném terénu. Zadní zavěšení De Dion splňuje požadavky pracovního stroje. Kvalitní brždění zajistí hydraulické, mokré kotoučové brzdy, které pracují na všech čtyřech kolech.

 

Bezpečnost a pohodlí

Komfort obsluhy se zvyšuje pomocí hydraulického řízení jako standardní funkce. Řidič a cestující se mohou cítit v bezpečí díky pevnému ochrannému rámu, který je namontován ve všech verzích vozidla.

 

Vysoká nosnost

Kubota RTV-X1110 je schopna přepravovat až 500kg nákladu na prostorné ložné ploše o objemu 0,455 m3. Volitelně lze korbu hydraulicky vyklápět.

Banner 120x240 otevreno Banner_kariera