0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Logo_automower_expert_2019_CZ-SK
173
Gardena-logo

Zavlažovač GARDENA Polo 250 Classic

Cena: 815 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů
O produktu

Popis produktu

O produktu

Se zavlažovačem Polo 250 řady GARDENA Classic můžete provádět optimální zavlažování trávníku. Zavlažovač Polo řady GARDENA Classic je vybaven přesnými tryskami zajišťujícími rovnoměrné zavlažování ploch od 110 do maximálně 250 m². Rozsah je plynule nastavitelný od 8 m až po max. 18 m a šířka postřiku je maximálně 14 m. Zavlažovač Polo 250 řady Classic s tryskou zesílenou hliníkem má velkou odolnost proti zlomení. Díky filtru z jemné nerezové síťky vysoké kvality je tento zavlažovač bezúdržbový. Díky vylepšené ergonomii čisticí jehly je čištění trysek velmi snadné. Zavlažovač Polo 250 řady GARDENA Classic je vyroben z vysoce kvalitních materiálů s UV ochranou. Tím je zaručena dlouhá životnost. Pro rovnoměrné zavlažování vaší zahrady.

 

Bez tvorby louží

Díky inovativním přesným tryskám umožňuje oscilační zavlažovač Polo 250 řady GARDENA Classic rovnoměrné zavlažování bez tvorby louží.

Snadné nastavování

Díky plynule nastavitelnému dosahu a šířce postřiku až 14 m lze oscilační zavlažovač Polo 250 řady GARDENA Classic snadno přizpůsobovat zavlažované oblasti.

Stabilní materiál

Díky trysce vyztužené hliníkem je oscilační zavlažovač robustní a odolný proti prasknutí.

Není vyžadována žádná údržba

Nerezový filtr na nečistoty z jemného sítka zaručuje snadné čištění.

 

Banner 120x240 otevreno Banner_kariera
AAA