Společnost GARDENA se sídlem v německém Ulmu je v oboru péče o zahradu upřednostňovanou značkou milionů majitelů domů a zahrad po celém světě. Důvodem je skutečnost, že společnost GARDENA nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení – bez ohledu na to, zda se jedná o zavlažovací systémy, čerpadla, zahradní jezírka, péči o trávník, péči o keře a stromy, zahradní nářadí nebo obdělávání půdy. Současná společnost GARDENA je přední značkou v oboru vysoce kvalitního zahradního nářadí v Evropě a má zastoupení ve více než 80 zemích po celém světě. K oslovování zákazníků, kteří svou zahradu považují za „živoucí prostor, který je součástí přírody“ a místo dobré pohody, rekreace a zábavy, využívá emocionální přístup.
Od svého založení v roce 1961 se společnost GARDENA během několika desetiletí rozvinula z malé obchodní společnosti zabývající se zahradním nářadím do celosvětově uznávaného výrobce inteligentních produktů a systémů pro péči o zahradu. Zásadní průlom byl učiněn představením systému Original GARDENA System v roce 1968. Myšlenka poskytování systémových řešení pokračovala v následujících desetiletích se systémem GARDENA combisystem (1977), GARDENA accu-system V12, GARDENA Sprinklersystem a GARDENA Micro-Drip-System (všechny v roce 1990). Získejte další informace o milnících ve vývoji produktů na časové ose s historií společnosti GARDENA. Tajemství úspěchu je vždy založeno na vysoce inovativní síle značky a na konzistentních zásadách prodeje a marketingu.
Od roku 2007 je společnost GARDENA členem skupiny Husqvarna Group a – vedle samotných značek Husqvarna a McCulloch – jednou z jejích základních globálních spotřebitelských značek.
| Záruka společnosti Gardena: | Záruka 25 let |
| Výbrus: | Křížový výbrus |
| Použití: | K ochraně hmyzu |
| Průměr: | 152 mm |
| Záruka společnosti Gardena: | Záruka 5 let |
| Pracovní kapacita, m²: | 100 m² |
| Šířka posypu: | 0.4 m |
| Objem: | 3 l |
| Použití: | Pro připojení GARDENA systému na vodovodní kohoutek s perlátorem |
| Záruka společnosti Gardena: | Záruka 5 let |
| Ochrana před mrazem: | Ano |
| Použití: | Rozprašovací paprsek, plný paprsek, jemná mlha |
| Tvary vodního paprsku: | Soft spray, hard jet, mist spray |
| Sada se systémovými díly: | 5 mikro pruhových trysek |
| Použití: | Pro pokrytí ploch jemným postřikem na dlouhých malých plochách |
| Spojovací technika "Quick & Easy": | Ne |
| Dosah: | 5.5 m |
| Použití: | Změna z Profi Systemu na Original GARDENA System |
| Záruka společnosti Gardena: | Záruka 5 let |