0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Logo_automower_expert_2019_CZ-SK

Gardena

Společnost GARDENA se sídlem v německém Ulmu je v oboru péče o zahradu upřednostňovanou značkou milionů majitelů domů a zahrad po celém světě. Důvodem je skutečnost, že společnost GARDENA nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení – bez ohledu na to, zda se jedná o zavlažovací systémy, čerpadla, zahradní jezírka, péči o trávník, péči o keře a stromy, zahradní nářadí nebo obdělávání půdy. Současná společnost GARDENA je přední značkou v oboru vysoce kvalitního zahradního nářadí v Evropě a má zastoupení ve více než 80 zemích po celém světě. K oslovování zákazníků, kteří svou zahradu považují za „živoucí prostor, který je součástí přírody“ a místo dobré pohody, rekreace a zábavy, využívá emocionální přístup.

Systematický úspěch

Od svého založení v roce 1961 se společnost GARDENA během několika desetiletí rozvinula z malé obchodní společnosti zabývající se zahradním nářadím do celosvětově uznávaného výrobce inteligentních produktů a systémů pro péči o zahradu. Zásadní průlom byl učiněn představením systému Original GARDENA System v roce 1968. Myšlenka poskytování systémových řešení pokračovala v následujících desetiletích se systémem GARDENA combisystem (1977), GARDENA accu-system V12, GARDENA Sprinklersystem a GARDENA Micro-Drip-System (všechny v roce 1990). Získejte další informace o milnících ve vývoji produktů na časové ose s historií společnosti GARDENA. Tajemství úspěchu je vždy založeno na vysoce inovativní síle značky a na konzistentních zásadách prodeje a marketingu.

Člen skupiny Husqvarna Group

Od roku 2007 je společnost GARDENA členem skupiny Husqvarna Group a – vedle samotných značek Husqvarna a McCulloch – jednou z jejích základních globálních spotřebitelských značek.

 

Z naší Gardena nabídky

Cena: 179 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

T-kus 32 mm x vnitřní závit 3/4"

Cena: 899 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA 4-cestný rozdělovač

Cena: 1 750 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA ponorné čerpadlo pro čistou vodu 7000/C Classic

Cena: 129 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA opravka 19 mm (3/4")

Cena: 1 350 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA předfiltr pro čerpadla 6 000 l/h

Cena: 225 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA přípojka na ventil velká

Cena: 1 890 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA rozvodná trubka 32 mm

délka 50 m

Cena: 310 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA regulovatelný řadový kapač

Banner 120x240 otevreno Banner_kariera