0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Automower

Gardena

Společnost GARDENA se sídlem v německém Ulmu je v oboru péče o zahradu upřednostňovanou značkou milionů majitelů domů a zahrad po celém světě. Důvodem je skutečnost, že společnost GARDENA nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení – bez ohledu na to, zda se jedná o zavlažovací systémy, čerpadla, zahradní jezírka, péči o trávník, péči o keře a stromy, zahradní nářadí nebo obdělávání půdy. Současná společnost GARDENA je přední značkou v oboru vysoce kvalitního zahradního nářadí v Evropě a má zastoupení ve více než 80 zemích po celém světě. K oslovování zákazníků, kteří svou zahradu považují za „živoucí prostor, který je součástí přírody“ a místo dobré pohody, rekreace a zábavy, využívá emocionální přístup.

Systematický úspěch

Od svého založení v roce 1961 se společnost GARDENA během několika desetiletí rozvinula z malé obchodní společnosti zabývající se zahradním nářadím do celosvětově uznávaného výrobce inteligentních produktů a systémů pro péči o zahradu. Zásadní průlom byl učiněn představením systému Original GARDENA System v roce 1968. Myšlenka poskytování systémových řešení pokračovala v následujících desetiletích se systémem GARDENA combisystem (1977), GARDENA accu-system V12, GARDENA Sprinklersystem a GARDENA Micro-Drip-System (všechny v roce 1990). Získejte další informace o milnících ve vývoji produktů na časové ose s historií společnosti GARDENA. Tajemství úspěchu je vždy založeno na vysoce inovativní síle značky a na konzistentních zásadách prodeje a marketingu.

Člen skupiny Husqvarna Group

Od roku 2007 je společnost GARDENA členem skupiny Husqvarna Group a – vedle samotných značek Husqvarna a McCulloch – jednou z jejích základních globálních spotřebitelských značek.

 

Z naší Gardena nabídky

Cena: 569 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA NatureUp! Držák na zeď rohový

Cena: 865 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA sada na mytí aut

Cena: 30 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA prodlužovací trubka 3/4" x vnější závit 1/2"

Cena: 4 790 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

Ponorné čerpadlo GARDENA 13000 aquasensor Comfort

Cena: 112 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA prodlužovací trubka

24 cm délka

Cena: 515 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA multifunkční sprcha Classic

Cena: 189 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA šroubení Premium 33,3 mm (G 1")

Cena: 870 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů

GARDENA vozík na hadici AquaRoll S

Banner 120x240 otevreno Banner_kariera