Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Výstupní výkon: | 1.6 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.7 kg |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.85 kg |
| Pracovní kapacita: | 3 300 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Pracovní kapacita: | 4 800 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 47 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Výstupní výkon: | 1.6 kW |
| Zdvihový objem válce: | 34.6 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8220 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 475 g/kWh |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Boční výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 51 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 7 |
| Výstupní výkon: | 2.1 kW |
| Zdvihový objem válce: | 45.7 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8800 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 450 g/kWh |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Objem sběrného koše, litry: | 60 l |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Pracovní kapacita, m²: | 800 m² |
| Typ nože: | Delta nože a pružinové hroty |
| Pracovní šířka, cm: | 37,5 cm |
| Pracovní hloubka, cm: | -0,8 cm |
| Typ nože: | Delta nože a pružinové hroty |
| Pracovní šířka, cm: | 37,5 cm |
| Pracovní hloubka, cm: | -0,8 cm |
| Pracovní kapacita, m²: | 600 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 40 % |
| Systém hledání: | Tři systémy hledání |
| Bezdrátové připojení: | Bluetooth® |
| Pracovní kapacita: | 900 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Výstupní výkon: | 0.9 kW |
| Zdvihový objem válce: | 25.4 cm³ |
| Proud vzduchu v trubici: | 13 m³/min |
| Hmotnost, kg: | 4.3 kg |
| Maximální tlak: | 190 bar |
| Průtok vody: | 570-650 l/h |
| Jmenovitý výkon, W: | 3300 W |
| Délka hadice: | 15 m |
| Výstupní výkon: | 1,45 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,6 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |
| Model akumulátoru: | 40-B70 |
| Typ nabíječky: | 40-C80 |