Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Maximální tlak: | 130 bar |
| Průtok vody: | 324-465 l/h |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 5 m/s |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 1,3 kg |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 1,3 kg |
| Foukací síla: | 7,2 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,2 kg |
| Sada pro vysávání OEM: | Ano |
| Maximální tlak: | 150 bar |
| Průtok vody: | 350-450 l/h |
| Délka hadice: | 9 m |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 4,2 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,8 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 20 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 1,2 kg |
| Max. Plocha trávníku: | až 2000 m² |
| Šířka záběru: | 48 cm |
| Výška sečení: | 25 - 85 mm |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 20 m/s |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,4 kg |
| Zdvihový objem válce: | 21,7 cm³ |
| Výstupní výkon: | 0,6 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4,7 kg |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Model akumulátoru: | 36V |
| Typ nabíječky: | 40-C80 |
| Zdvihový objem válce: | 452 cm³ |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 9 kW |
| Počet válců: | 1 |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Šířka záběru, cm: | 95 cm |
| Max. Plocha trávníku: | až 2000 m² |
| Šířka záběru: | 48 cm |
| Výška sečení: | 25 - 85 mm |
| Maximální doporučený průměr větví: | 40 mm |
| Objem sběrného koše, litry: | 45 l |
| Šířka záběru, cm: | 95 cm |
| Zdvihový objem válce: | 586 cm³ |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 11,7 kW |
| Počet válců: | 2 |
| Pracovní kapacita: | 1 500 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Boční výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 56 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 75 l |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 45 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,2 kg |
| Pracovní kapacita: | 900 m² |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič, Fyzický vodič |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 103-112 cm |
| Zapínání žacích nožů: | Automatické |