Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 103-122 cm |
| Neposečený kruh, cm: | 70 cm |
| Zapínání žacích nožů: | Elektrická spojka |
| Výstupní výkon: | 2.8 kW |
| Zdvihový objem válce: | 53.3 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 10500 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 480 g/kWh |
| Proudění vzduchu: | 3700 l/min |
| Objem: | 25 l |
| Délka hadice: | 3.5 m |
| Max. vakuum: | 235 mbar |
| Výstupní výkon: | 3.5 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 18 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 6.1 kg |
| Výstupní výkon: | 3.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 18 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 6.5 kg |
| Výstupní výkon: | 4.3 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 18 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 6.6 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,6 m/s |
| Výstupní výkon: | 0,9 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,4 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,6 m/s |
| Výstupní výkon: | 0,9 kW |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,4 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |
| Výstupní výkon: | 1.5 kW |
| Zdvihový objem válce: | 40.1 cm³ |
| Spotřeba paliva: | 424 g/kWh |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 7.4 kg |
| Šířka sečení, min-max: | 132-155 cm |
| Zdroj energie: | Nafta |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 17.8 kW |
| Náhon na všechna kola (AWD): | Ano |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Šířka sečení na přání: | 94 cm/103cm/112cm |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 9,7 kW |
| Počet válců: | 2 |
| Typ mazání motoru: | Plně tlakové |
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,1 kg |
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,1 kg |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Pracovní kapacita: | 500 m² |
| Šířka záběru, cm: | 34 cm |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Pracovní kapacita: | 500 m² |
| Šířka záběru, cm: | 34 cm |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,8 m/s |
| Výstupní výkon: | 1,4 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,5 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 20 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 1,2 kg |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 15,6 kW |
| Počet válců: | 2 |
| Typ mazání motoru: | Plně tlakové s olejovým filtrem |
| Výstupní výkon: | 3,5 kW |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5,8 kg |