| Max. hloubka řezu: | 145 mm |
| Průměr kotouče: | 361 mm |
| Zdvihový objem válce: | 25.4 cm³ |
| Výstupní výkon: | 1.0 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 7 kg |
| Délka, složená, včetně řezací hlavy, cm: | 402 cm |
| Zdvihový objem: | 67 cm³ |
| Výkon: | 3,5 kW |
| Hmotnost: | 9,7 kg |
| Zdvihový objem: | 27,2 cm³ |
| Objem nádržky: | 10 dm³ |
| Hmotnost: | 7,8 kg |
| Max. průměr vrtáku, ručně nesený stroj: | 80 mm |
| Maxim. průměr vrtáku, podstavec: | 150 mm |
| Napětí: | 220-240 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,5 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,2 kg |
| Výkonová kategorie (HP): | 1,1 |
| Suchá hmotnost (kg): | 6,28 |
| Zdvihový objem (cm3): | 25 |
| Pracovní šířka, cm: | 37.5 cm |
| Pracovní hloubka, cm: | -0.8 cm |
| Nastavení pracovní hloubky: | Knoflík |
| Šíře: | 60,5 |
| Max.kapacita odhozu sněhu (t/hod): | 42 |
| Suchá hmotnost (kg): | 105 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 20 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 1,2 kg |

Snadno k nám přijedete i zaparkujete. Techniku do vašeho auta vám pomůže odnést náš personál.

Víme, že čas jsou peníze. Co si u nás koupíte Vám přivezeme domů, vše ukážeme a vysvětlíme.
*placená služba

Vše co si u nás koupíte, je připraveno tak aby jste se rovnou mohli pustit do práce.

Náš proškolený team Vám poradí s výběrem vhodného stroje. Máme víc než 25 let zkušeností.

Objednané zboží obratem posíláme, se zákazníky komunikujeme rychle a posíláme informace o stavu zboží.
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,525 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Výstupní výkon: | 2.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.85 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |