| Délka lišty: | 35 cm |
| Zdvihový objem: | 36 cm³ |
| Výkon: | 1,55 kW |
| Délka lišty: | 37 cm |
| Zdvihový objem: | 50 cm³ |
| Výkon: | 2,95 kW |
| Objem palivové nádrže: | 3l |
| Kapacita oleje na pilový řetěz: | 1,5l |
| Délka zařízení: | 287 mm |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Zdvihový objem: | 32 cm³ |
| Výkon: | 1,4 kW |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Zdvihový objem: | 39 cm³ |
| Výkon: | 1,75 kW |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 51 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 51 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Zdvihový objem: | 27 cm³ |
| Výkon: | 1 kW |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Zdvihový objem: | 38 cm³ |
| Výkon: | 1,7 kW |
| Hmotnost: | 6,9 kg |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Zdvihový objem: | 39 cm³ |
| Výkon: | 1,75 kW |
| Zdvihový objem: | 24 cm³ |
| Výkon: | 0,9 kW |
| Hmotnost: | 4,9 kg |
| Zdvihový objem: | 127 cm³ |
| Jmenovitý výkon: | 1,8 kW |
| Pohon: | 3,5 km/h |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Příkon: | 1250 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Šířka záběru: | 125 cm |
| Výška řezu: | 30 - 110 mm |
| Objem koše na trávu: | 350 l |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Zdvihový objem: | 30 cm³ |
| Výkon: | 1,2 kW |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Zdvihový objem: | 32 cm³ |
| Výkon: | 1,4 kW |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Zdvihový objem: | 46 cm³ |
| Výkon: | 2,2 kW |
| Délka lišty: | 40-45 cm |
| Zdvihový objem: | 72 cm³ |
| Výkon: | 4,4 kW |