Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Šířka sečení, min.: | 85 cm |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 12 kW |
| Počet válců: | 2 |
| Typ mazání motoru: | Tlakové s olejovým filtrem |
| Zdvihový objem válce: | 25.4 cm³ |
| Výstupní výkon: | 1.0 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 7 kg |
| Délka, složená, včetně řezací hlavy, cm: | 402 cm |
| Délka střihací lišty, cm: | 45 cm |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3.2 kg |
| Šířka záběru, cm: | 43 cm |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 7,2 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,8 m/s |
| Výstupní výkon: | 1,4 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,5 kg |
| Systém pohonu: | Pohon všech kol |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 9 |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,5 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,2 kg |
| Zdvihový objem válce: | 413 cm³ |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 8 kW |
| Počet válců: | 1 |
| Šířka záběru, cm: | 95 cm |
| Šířka záběru, cm: | 108 cm |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 14,4 kW |
| Počet válců: | 2 |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 36 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,3 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,5 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,2 kg |
| Pracovní kapacita: | 7 500 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 12 kW |
| Počet válců: | 2 |
| Šířka sečení, min.: | 94 cm |
| Pracovní kapacita: | 3 300 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |