Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,3 kg |
| Výstupní výkon: | 2.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Pracovní kapacita, m²: | 800 m² |
| Šířka záběru, cm: | 47 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Objem sběrného koše, litry: | 55 l |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 36 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,3 kg |
| Zdvihový objem válce: | 50,2 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2,2 kW |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5 kg |
| Zdvihový objem válce: | 50,2 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2,4 kW |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5,1 kg |
| Pracovní kapacita: | 1 500 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Pracovní kapacita: | 800 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 40 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Pracovní kapacita: | 1 200 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 40 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Zdvihový objem válce: | 28 cm³ |
| Max. foukací síla: | 12,5 N |
| Hmotnost, kg: | 4,35 kg |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 41 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Zdvihový objem válce: | 34.6 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8220 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 435 g/kWh |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8200 ot./min |
| Typ motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Hmotnost bez baterie: | 4.9 kg |
| Pracovní šířka, cm: | 37.5 cm |
| Pracovní hloubka, cm: | -0.8 cm |
| Nastavení pracovní hloubky: | Knoflík |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5 kg |
| Délka, složená, včetně řezací hlavy, cm: | 400 cm |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 20 m/s |
| Výstupní výkon: | 3.0 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Výstupní výkon: | 3.6 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 18 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 6.4 kg |
| Zdvihový objem válce: | 25,4 cm³ |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5,5 kg |