0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Automower
1281
Honda_logo

Vysokotlaké čerpadlo Honda QP-205SLT

Původní cena 58 068 Kč  s DPH
Cena po slevě: 49 990 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů
O produktu

Popis produktu

O produktu

Výrobcem tohoto modelu čerpadla je japonská společnost Matsusaka Engineering Co. Ltd, která se specializuje na výrobu čerpadel ve spolupráci s největším výrobcem spalovacích motorů na světě, firmou Honda. Motorové čerpadlo pod označením QP - 205SLT je nejvýkonnějším modelem z nabídky vysokotlakých čerpadel této řady. Je poháněno profesionálním motorem Honda GX240 a lze jej použít pro celou řadu různého využití, např. v sofistikovanějších systémech zavlažování. Tento model poskytuje dostatečně vysoký tlak propřekonání ztrát vznikajících v potrubí pro přesun vody na dlouhé vzdálenosti.

Motorová vodní čerpadla Honda modelové řady WH a QP jsou ideální volbou pro aplikace vyžadující vysoký tlak vody, jako jsou např. postřikovače nebo závlahové systémy. Ideální pro čerpání užitkové vody. Tato vysokotlaká čerpadla jsou nejčastěji používána při přečerpávání vody na velké vzdálenosti, zásobování zavlažovacích systémů a dokonce i hašení menších požárů.

Charakteristickými vlastnostmi vysokotlakých čerpadel WH a QP jsou hlavně nízká hmotnost, kompaktnost, přesnost a vysoký tlak na výstupu. I přes své malé rozměry zaručují tato čerpadla sací hloubku dosahující až 8m, poskytují úctyhodný tlak na výstupu a lze bez úprav použít hadicové rychlospojky nevyžadující použití nářadí.

Srdcem modelové řady WH a QP je výkonný a spolehlivý motor Honda GX160 přímo spojený s litinovým oběžným kolem, odolným vůči oděru. Tato samonasávací čerpadla, díky přesné výrobě a utěsnění, zajišťují mimořádně vysoký tlak vody na výstupu, vysokou výšku výtlaku a jsou proto vhodná pro použití k zásobování vodu závlahové systémy postřikem nebo i přímým proudem a s dlouhou hadicí i pro využití u hasičských záchranných sborů.

Vlastnosti

 

Technické parametry

Maximální průtok  480 l/min
Průměr šroubení vstup / výstup  50/50 mm
Celková výtlačná výška  95 m
Sací hloubka  8 m
Tlak  9,5 bar
Max.zrnitost nečistot ve vodě  1 mm
Model motoru GX240
Typ motoru 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Zdvihový objem  270 cm3
Vrtání a zdvih  77 x 58 mm
Pracovní otáčky motoru  max. 3600 ot.min-1
Jmenovitý výkon motoru  5,3 kW/min-1
Chlazení Nucené vzduchem
Systém zapalování Tranzistorové bezkontaktní
Objem olejové náplně  1 litrů
Objem palivové nádrže  5,3 litrů
Max.provozní doba na nádrž  2,6 hod
Startování Reverzní
Rozměry stroje L x Š x V 640 x 480 x 590 mm
Suchá hmotnost  41,6 kg
Úroveň akustického tlaku v místě obsluhy  105 dB(A)
Garantovaná úroveň akustického tlaku  109 dB(A)
Banner 120x240 otevreno Banner_kariera
AAA