| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Šířka sečení, min.: | 85 cm |
| Max. hloubka řezu: | 400 mm |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
| Šíře: | 81 |
| Max.kapacita odhozu sněhu (t/hod): | 75 |
| Suchá hmotnost (kg): | 125 |
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 103-122 cm |
| Neposečený kruh, cm: | 70 cm |
| Zapínání žacích nožů: | Elektrická spojka |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 3,2 / 3600 |
| Záběr sečení (cm): | 53 |
| Typ pojezdové převodovky: | 2 rychlostní |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Šířka sečení na přání: | 94 cm/103cm/112cm |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 9,7 kW |
| Počet válců: | 2 |
| Typ mazání motoru: | Plně tlakové |
| Typ motoru: | 4-taktní zážehový dvouválec s rozvodem OHC |
| Výkonová kategorie (HP): | 17 |
| Typ pojezdové převodovky: | Hydrostatická |
| Záběr sečení (cm): | 102 |
| Zdvihový objem: | 67 cm³ |
| Výkon: | 3,5 kW |
| Hmotnost: | 9,7 kg |
| Zdvihový objem: | 72 cm³ |
| Výkon: | 3,91 kW |
| Hmotnost: | 10,2 kg |
| Zdvihový objem válce: | 50,2 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2,4 kW |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5,1 kg |

Snadno k nám přijedete i zaparkujete. Techniku do vašeho auta vám pomůže odnést náš personál.

Víme, že čas jsou peníze. Co si u nás koupíte Vám přivezeme domů, vše ukážeme a vysvětlíme.
*placená služba

Vše co si u nás koupíte, je připraveno tak aby jste se rovnou mohli pustit do práce.

Náš proškolený team Vám poradí s výběrem vhodného stroje. Máme víc než 25 let zkušeností.

Objednané zboží obratem posíláme, se zákazníky komunikujeme rychle a posíláme informace o stavu zboží.
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,525 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Výstupní výkon: | 2.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.85 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |