| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Zdvihový objem válce: | 34.6 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8220 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 435 g/kWh |
| Pracovní šířka, cm: | 9 cm |
| Záruka společnosti Gardena: | Záruka 10 let |
| Zdvihový objem: | 36 cm³ |
| Výkon: | 1,4 kW |
| Hmotnost: | 5,8 kg |
| Délka žací lišty (mm): | 510 |
| Ovládání otáček: | variabilní ve 2 úrovních |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 2,3 |
| Max. Plocha trávníku: | až 2500 m² |
| Šířka záběru: | 53 cm |
| Výška sečení: | 25 - 85 mm |
| Zdvihový objem: | 67 cm³ |
| Výkon: | 3,5 kW |
| Hmotnost: | 9,7 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0.65 kW |
| Výstupní výkon: | 3,5 kW |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5,8 kg |

Snadno k nám přijedete i zaparkujete. Techniku do vašeho auta vám pomůže odnést náš personál.

Víme, že čas jsou peníze. Co si u nás koupíte Vám přivezeme domů, vše ukážeme a vysvětlíme.
*placená služba

Vše co si u nás koupíte, je připraveno tak aby jste se rovnou mohli pustit do práce.

Náš proškolený team Vám poradí s výběrem vhodného stroje. Máme víc než 25 let zkušeností.

Objednané zboží obratem posíláme, se zákazníky komunikujeme rychle a posíláme informace o stavu zboží.
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,525 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Výstupní výkon: | 2.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.85 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |