| Šíře: | 61 |
| Ovládání odhozu sněhu: | Ruční z místa obsluhy |
| Max. hloubka řezu: | 145 mm |
| Průměr kotouče: | 361 mm |
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 103-122 cm |
| Neposečený kruh, cm: | 70 cm |
| Zapínání žacích nožů: | Elektrická spojka |
| Záběr sečení (cm): | 42 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 1700 |
| Max. tlak: | 170 bar |
| Min. průtok vody: | 420 l/h |
| Max. průtok vody: | 500 l/h |
| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Šířka sečení, min.: | 85 cm |
| Délka žací lišty (mm): | 510 |
| Ovládání otáček: | variabilní ve 2 úrovních |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 2,3 |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,6 m/s |
| Výstupní výkon: | 0,9 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,4 kg |
| Max. Plocha trávníku: | až 2000 m² |
| Šířka záběru: | 48 cm |
| Výška sečení: | 25 - 85 mm |

Snadno k nám přijedete i zaparkujete. Techniku do vašeho auta vám pomůže odnést náš personál.

Víme, že čas jsou peníze. Co si u nás koupíte Vám přivezeme domů, vše ukážeme a vysvětlíme.
*placená služba

Vše co si u nás koupíte, je připraveno tak aby jste se rovnou mohli pustit do práce.

Náš proškolený team Vám poradí s výběrem vhodného stroje. Máme víc než 25 let zkušeností.

Objednané zboží obratem posíláme, se zákazníky komunikujeme rychle a posíláme informace o stavu zboží.
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,525 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Výstupní výkon: | 2.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.85 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |