| Záběr sečení (cm): | 42 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 1700 |
| Zdvihový objem: | 22,7 cm³ |
| Výkon: | 0,7 kW |
| Frekvence blesků: | 3200 ot/min (rpm) |
| Šířka záběru, cm: | 108 cm |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 14,4 kW |
| Počet válců: | 2 |
| Maximální doporučený průměr větví: | 40 mm |
| Objem sběrného koše, litry: | 45 l |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Zdvihový objem válce: | 34.6 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8220 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 435 g/kWh |
| Záběr sečení (cm): | 38 (struna), 30 (kotouč) |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 1900 |
| Zdvihový objem: | 38 cm³ |
| Výkon: | 1,7 kW |
| Hmotnost: | 6,9 kg |
| Zdvihový objem: | 42 cm³ |
| Výkon: | 2 kW |
| Hmotnost: | 8,7 kg |
| Záběr sečení (cm): | 52 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 2000 |

Snadno k nám přijedete i zaparkujete. Techniku do vašeho auta vám pomůže odnést náš personál.

Víme, že čas jsou peníze. Co si u nás koupíte Vám přivezeme domů, vše ukážeme a vysvětlíme.
*placená služba

Vše co si u nás koupíte, je připraveno tak aby jste se rovnou mohli pustit do práce.

Náš proškolený team Vám poradí s výběrem vhodného stroje. Máme víc než 25 let zkušeností.

Objednané zboží obratem posíláme, se zákazníky komunikujeme rychle a posíláme informace o stavu zboží.
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,525 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Výstupní výkon: | 2.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.85 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |