| Max. hloubka řezu: | 76 mm |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
| Výstupní výkon: | 1.2 kW |
| Délka žací lišty (mm): | 530 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Max. Plocha trávníku: | až 2500 m² |
| Šířka záběru: | 53 cm |
| Výška sečení: | 25 - 85 mm |
| Použití: | Pro připojení GARDENA systému na vodovodní kohoutek s perličkovou tryskou |
| Záruka společnosti Gardena: | Záruka 5 let |
| Ochrana před mrazem: | Ano |
| Výstupní výkon: | 2.8 kW |
| Zdvihový objem válce: | 53.3 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 10500 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 480 g/kWh |
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 103-122 cm |
| Neposečený kruh, cm: | 70 cm |
| Zapínání žacích nožů: | Elektrická spojka |
| Šíře: | 61 cm |
| Ovládání odhozu sněhu: | Ruční |
| Model motoru: | Bezuhlíkový |
| Zdvihový objem: | 52 cm³ |
| Výkon: | 2,4 kW |
| Hmotnost: | 9,3 kg |

Snadno k nám přijedete i zaparkujete. Techniku do vašeho auta vám pomůže odnést náš personál.

Víme, že čas jsou peníze. Co si u nás koupíte Vám přivezeme domů, vše ukážeme a vysvětlíme.
*placená služba

Vše co si u nás koupíte, je připraveno tak aby jste se rovnou mohli pustit do práce.

Náš proškolený team Vám poradí s výběrem vhodného stroje. Máme víc než 25 let zkušeností.

Objednané zboží obratem posíláme, se zákazníky komunikujeme rychle a posíláme informace o stavu zboží.
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,525 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Výstupní výkon: | 2.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.85 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |