| Délka lišty: | 30 cm |
| Zdvihový objem: | 30 cm³ |
| Výkon: | 1,2 kW |
| Dosah: | kruh: ø max. 10 m / 80 m²; půlkruh: r = max. 8 m / 100 m²; čtverec: max. 8 x 8 m / 64 m²; obdélník: max. 16 x 2 m / 32 m²; elipsa: max. 3 x 5 m / 11 m²; tryska: ø max. 1.5 m |
| Vibrační hodnota vlevo: | 6,3 m/s² |
| CO2: | 1004 g/kWh |
| Hmotnost: | 6,3 kg |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Zdvihový objem: | 72 cm³ |
| Výkon: | 4,4 kW |
| Délka žací lišty (mm): | 510 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 550 |
| Délka žací lišty (mm): | 510 |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Max. tlak: | 120 bar |
| Min. průtok vody: | 330 l/h |
| Max. průtok vody: | 430 l/h |
| Max. Plocha trávníku: | až 300 m² |
| Šířka záběru: | 33 cm |
| Výška sečení: | 25 - 60 mm |
| Zdvihový objem: | 36,3 cm³ |
| Výkon: | 1,4 kW |
| Hmotnost: | 10 kg |

Snadno k nám přijedete i zaparkujete. Techniku do vašeho auta vám pomůže odnést náš personál.

Víme, že čas jsou peníze. Co si u nás koupíte Vám přivezeme domů, vše ukážeme a vysvětlíme.
*placená služba

Vše co si u nás koupíte, je připraveno tak aby jste se rovnou mohli pustit do práce.

Náš proškolený team Vám poradí s výběrem vhodného stroje. Máme víc než 25 let zkušeností.

Objednané zboží obratem posíláme, se zákazníky komunikujeme rychle a posíláme informace o stavu zboží.
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,525 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Výstupní výkon: | 2.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.85 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |