| Šířka záběru: | 110 cm |
| Výška řezu: | 30 - 110 mm |
| Objem koše na trávu: | 350 l |
| Zdvihový objem: | 42 cm³ |
| Výkon: | 2 kW |
| Hmotnost: | 8,7 kg |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 2,7 / 2800 |
| Záběr sečení (cm): | 47 |
| Objem sběrného koše (litrů): | 69 |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Dosažení: | 0,85 kW |
| Příkon: | 1100 W |
| Pracovní kapacita: | 1 200 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 40 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Plocha trávníku: | až 4000 m² |
| Šířka záběru: | 80 cm |
| Výška řezu: | 35 - 90 mm |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |
| Zdvihový objem: | 36,3 cm³ |
| Výkon: | 1,4 kW |
| CO2: | 845 g/kWh |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 36 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,3 kg |
| Záběr sečení (cm): | 50 |
| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 2000 |

Snadno k nám přijedete i zaparkujete. Techniku do vašeho auta vám pomůže odnést náš personál.

Víme, že čas jsou peníze. Co si u nás koupíte Vám přivezeme domů, vše ukážeme a vysvětlíme.
*placená služba

Vše co si u nás koupíte, je připraveno tak aby jste se rovnou mohli pustit do práce.

Náš proškolený team Vám poradí s výběrem vhodného stroje. Máme víc než 25 let zkušeností.

Objednané zboží obratem posíláme, se zákazníky komunikujeme rychle a posíláme informace o stavu zboží.
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,525 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Výstupní výkon: | 2.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.85 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |