Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Řezná délka: | 60 cm |
| Dosažení: | 0,29 kW |
| Příkon: | 400 W |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 51 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 51 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Zdvihový objem: | 27 cm³ |
| Výkon: | 1 kW |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Zdvihový objem: | 24 cm³ |
| Výkon: | 0,9 kW |
| Hmotnost: | 4,9 kg |
| Zdvihový objem: | 38 cm³ |
| Výkon: | 1,7 kW |
| Hmotnost: | 6,9 kg |
| Pracovní kapacita: | 1 200 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 40 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 36 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,3 kg |
| Zdvihový objem válce: | 28 cm³ |
| Max. foukací síla: | 12,5 N |
| Hmotnost, kg: | 4,35 kg |
| Zdvihový objem válce: | 50,2 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2,4 kW |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5,1 kg |
| Pracovní kapacita: | 900 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Boční výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 56 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 75 l |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 41 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Boční výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 51 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 7 |
| Pojezd: | Ovládaný 2 pedály |
| Výška sečení, min-max: | 30-112 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 132-180 cm |
| Zdroj energie: | Hybrid Li-ion Battery/Diesel |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Zdvihový objem válce: | 34.6 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8220 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 435 g/kWh |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8200 ot./min |
| Typ motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Hmotnost bez baterie: | 4.9 kg |
| Výstupní výkon: | 2.1 kW |
| Zdvihový objem válce: | 45.7 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8800 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 450 g/kWh |