Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Jmenovité napětí: | 220-240 V |
| Jmenovitý proud: | 0,7 A |
| Hmotnost: | 0,7 kg |
| Posuv vyžínací struny: | Poloautomatický |
| Výstupní výkon: | 1.6 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.7 kg |
| Výstupní výkon: | 3.0 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5.3 kg |
| Objem benzínu: | 5 l |
| Objem oleje: | 2.5 l |
| Hmotnost akumulátoru: | 1,2 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Obsah energie: | 144 Wh |
| Pracovní kapacita: | 3 300 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Šířka drážky: | 1,1mm/.043" |
| Přípojka lišty: | 3008 |
| Délka lišty: | 15cm/6" |
| Výstupní výkon: | 1.4 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4.85 kg |
| Průměr struny: | 1,5 mm - 4,00 mm |
| Pracovní kapacita: | 4 800 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |