0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Logo_automower_expert_2019_CZ-SK
1059
Honda_logo

Elektrická sekačka Honda HRE 370 P

Původní cena 6 490 Kč  s DPH
Cena po slevě: 5 990 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů
O produktu

Popis produktu

O produktu

Některé trávníky se zdají být rozlohou malými, přesto si zasluhují tu nejlepší péči. Pokud jste majiteli takového trávníku, jehož údržbu potřebujete zvládnout rychle a tiše s pomocí co možná nejlehčí a obratné sekačky, nemáte jinou volbu, než zvolit elektrickou travní sekačku Honda. Dodatečné vzduchové deflektory usměrňující tok vzduchu a zajišťují sekačce vynikající schopnost sběru trávy (95%). Teplotní senzor hlídá teplotu motoru a chrání motor před přehřátím.

Lehké, výkonné a snadné pro použití. V porovnání s benzínovými modely, naše elegantní elektrické sekačky dosahují srovnatelných výsledků ve všech třech hlavních parametrech. Jsou nejtiššími modely v celé nabídce, nezaostávají ani v kvalitě sečení a spolehlivě seberou každý kousek travního stébla tak, aby trávník zůstal dokonale čistý.

Vlastnosti

Transportní madlo pro snadné přenášení
Tento, uživatelsky velmi příjemný, prvek ulehčuje uživateli překonávat hrbolatý terén nebo manipulaci při uskladnění rychle, snadno a bezpečně.

Ochrana motoru proti přehřátí
Teplotní senzor hlídá teplotu motoru elektrické sekačky a chrání motor před přehřátím.

Centrální nastavení výšky sekání
Pohybem jediné páčky lze nastavit výšku sekání do 5 poloh.

Kabelový úchop
Chytrá konstrukce kabelového úchopu zamezuje nežádoucímu napínání napájecího kabelu a násilné vytržení kabelové zástrčky. Nedochází tak k případnému poškození kabele nebo zástrčky.

Speciální žací nůž
Nůž je vyroben tak, aby se díky své konstrukci a použitému materiálu při náhodném nárazu na pevnou překážku sám zdeformoval a do jisté míry absorboval energii nárazu, aniž by se zlomil. Je tak chráněn podvozek sekačky a případné poškození hřídele motoru. Stačí nůž vyměnit a pokračovat v sekání.

Podvozek z materiálu ABS
Odolný vůči nárazům, UV záření, abrazivnímu materiálu a palivu.

Optiflow
Základním důvodem vynikajícího sběru trávy elektrické sekačky Honda je správná optimalizace rychlosti, směru a množství proudícího vzduchu pod sekačkou. Systém Honda Optiflow kombinuje právě ohromnou ventilační schopnost rotujícího nože a proudění vzduchu bez ztrátové turbulence se sníženou hlučností a kumulace travní hmoty. Speciálně tvarovaný žací nůž společně s podpůrným ventilátorem zajišťuje během rotace nasávání velikého množství vzduchu kolem elektromotoru, který se tak dostatečně chladí, do žací komory. Tato vzdušná hmota se v prostoru pod sekačkou v žací komoře urychluje a díky důmyslnému tvarování žací komory je nasměrována společně s usečenou trávou komínkem výhozu do sběrného koše. Díky tomuto systému patří Honda k sekačkám s nejlepším sběrem trávy v kategorii elektrických sekaček.

Technické parametry 

Záběr sečení  37 cm
Typ motoru Elektromotor 1300W
Typ pojezdu Bez pojezdu
Materiál podvozku ABS
Počet nožů 1
Polohy a nastavení výšky sečení  5 (25 - 55 mm)
Objem sběrného koše  35 litrů
Hlučnost - akustický výkon  89 dB(A)
Rozměry stroje, L x Š x V 1110 x 430 x 1030 mm
Suchá hmotnost  15 kg
Ostatní vlastnosti Tepelná ochrana motoru
Banner 120x240 otevreno Banner_kariera