Foukače nejsou jen o úklidu listí, ale ve skutečnosti mají mnohem širší využití. Foukače můžete použít téměř na cokoliv místo hrábí. Ať už jde o úklid trávy, pilin, ale i pavučin či jiného zahradního smetí.
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Proud vzduchu v trubici: | 11,5 m³/min |
| Foukací síla: | 12 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 6,3 kg |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Model akumulátoru: | 36V |
| Typ nabíječky: | 40-C80 |
| Jmenovité napětí: | 18 V |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Aku systém: | AI |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Aku systém: | AK |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Aku systém: | AP |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 8 N |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 7,4 kg |
| Aku systém: | AP |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 17 N |
| Hmotnost: | 10,1 kg |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 90 m/s |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 13 N |
| Hmotnost: | 4,1 kg |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 71 m/s |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 12 N |
| Hmotnost: | 5,7 kg |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 67 m/s |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 35 N |
| Hmotnost: | 10,9 kg |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 88 m/s |
| Jmenovité napětí: | 230-240 V |
| Příkon: | 1,1 kW |
| Hmotnost: | 4,1 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Aku systém: | AK |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Foukací výkon s kulatou tryskou: | 5 N |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Max. foukací síla: | 15 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2,5 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AK |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |