Váš košík je prázdný
Celková cena
Celková cena za zboží:
0 Kč
s DPH
| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Šířka sečení, min.: | 85 cm |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 12 kW |
| Počet válců: | 2 |
| Typ mazání motoru: | Tlakové s olejovým filtrem |
| Zdvihový objem válce: | 25.4 cm³ |
| Výstupní výkon: | 1.0 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 7 kg |
| Délka, složená, včetně řezací hlavy, cm: | 402 cm |
| Zdvihový objem válce: | 21,7 cm³ |
| Výstupní výkon: | 0,6 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 4,7 kg |
| Šířka záběru, cm: | 43 cm |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 7,2 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,8 m/s |
| Výstupní výkon: | 1,4 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,5 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,5 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,2 kg |
| Zdvihový objem válce: | 413 cm³ |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 8 kW |
| Počet válců: | 1 |
| Šířka záběru, cm: | 95 cm |
| Maximální doporučený průměr větví: | 40 mm |
| Objem sběrného koše, litry: | 45 l |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 36 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,3 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,5 m/s |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,2 kg |
| Pracovní kapacita: | 800 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 40 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 12 kW |
| Počet válců: | 2 |
| Šířka sečení, min.: | 94 cm |