| Délka lišty: | 35 cm |
| Zdvihový objem: | 46 cm³ |
| Výkon: | 2,2 kW |
| Délka lišty: | 40-45 cm |
| Zdvihový objem: | 72 cm³ |
| Výkon: | 4,4 kW |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Zdvihový objem: | 32 cm³ |
| Výkon: | 1,4 kW |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Dosažení: | 1,2 kW |
| Příkon: | 1500 W |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Příkon: | 1250 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Pracovní šířka, cm: | 37.5 cm |
| Pracovní hloubka, cm: | -0.8 cm |
| Nastavení pracovní hloubky: | Knoflík |
| Max. tlak: | 180 bar |
| Min. průtok vody: | 540 l/h |
| Max. průtok vody: | 610 l/h |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Doporučený akumulátor: | AS 2 |
| Maximální tlak: | 130 bar |
| Průtok vody: | 324-465 l/h |
| Maximální tlak: | 150 bar |
| Průtok vody: | 350-450 l/h |
| Délka hadice: | 9 m |
| Max. tlak: | 120 bar |
| Min. průtok vody: | 330 l/h |
| Max. průtok vody: | 430 l/h |
| Max. tlak: | 150 bar |
| Min. průtok vody: | 380 l/h |
| Max. průtok vody: | 430 l/h |