| Zdvihový objem: | 63,3 cm³ |
| Objem nádržky: | 14 dm³ |
| Hmotnost: | 12,8 kg |
| Objem nádržky: | 17 dm³ |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hladina akustického tlaku: | 66 dB(A) |
| Výkonová kategorie (HP): | 1,6 |
| Suchá hmotnost (kg): | 6,4 |
| Zdvihový objem (cm3): | 35 |
| Max. průměr větví: | až 30 mm |
| Jmenovitý výkon: | 2500 W |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2800 ot/min |
| Max. průměr větví: | až 35 mm |
| Jmenovitý výkon: | 2500 W |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2800 ot/min |
| Elektrický výstup: | 230V / 50Hz |
| Maximální výkon (VA): | 1000 |
| Suchá hmotnost (kg): | 13 |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AP |
| Hmotnost zařízení bez baterie: | 3,4 kg |
| Zdvihový objem: | 24,1 cm³ |
| Výkon: | 0,9 kW |
| CO2: | 794 g/kWh |
| Zdvihový objem: | 36,3 cm³ |
| Výkon: | 1,4 kW |
| CO2: | 845 g/kWh |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Doporučený akumulátor: | AS 2 |
| Zdvihový objem: | 67 cm³ |
| Výkon: | 3,5 kW |
| Hmotnost: | 9,7 kg |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 780 |
| Typ motoru: | Vícepólový, bezkomutátorový, 36V |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 2,9 |
| Výkon motoru (W): | 1600 |
| Jmenovité napětí (V): | 36 |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 3,5 |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový 36V |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 3,3 |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Max. foukací síla: | 15 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2,5 kg |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Metoda(y) sečení: | Vřeteno a spodní nůž |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 4 |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Boční výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 56 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 7 |