| Celková délka: | 330 cm |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,29 kW |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Zdvihový objem: | 24 cm³ |
| Výkon: | 0,9 kW |
| Rychlost stříhání: | 4 400 kmitů/min |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Hmotnost, kg: | 5,9 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 20 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 1,2 kg |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Zdvihový objem: | 27 cm³ |
| Výkon: | 0,9 kW |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Zdvihový objem: | 23 cm³ |
| Výkon: | 0,68 kW |
| Řezná délka: | 45 cm |
| Jmenovité napětí: | 220-240 V |
| Příkon: | 420 W |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Jmenovité napětí: | 240 V |
| Příkon: | 460 W |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Jmenovité napětí: | 230-240 V |
| Příkon: | 600 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0.65 kW |
| Celková délka: | 205 cm |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Dosažení: | 0,29 kW |
| Zdvihový objem válce: | 45.7 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2.0 kW |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 8.4 kg |
| Výkonová kategorie (HP): | 1,1 |
| Suchá hmotnost (kg): | 5,98 |
| Zdvihový objem (cm3): | 25 |
| Výkonová kategorie (HP): | 1,6 |
| Suchá hmotnost (kg): | 7,22 |
| Zdvihový objem (cm3): | 35 |
| Výkonová kategorie (HP): | 1,6 |
| Suchá hmotnost (kg): | 7,53 |
| Zdvihový objem (cm3): | 35 |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 1,0 / 7000 |
| Typ motoru: | 4-taktní jednoválec |
| Suchá hmotnost (kg): | 10,7 |
| Výstupní výkon: | 0.85 kW |
| Zdvihový objem válce: | 27.6 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 7200 ot./min |
| Spotřeba paliva: | 495 g/kWh |
| Zdvihový objem válce: | 50,6 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2,3 kW |
| Šířka záběru, cm: | 46 cm |