| Typ motoru: | 56V, bezuhlíkový |
| Výkon motoru (W): | 2200 |
| Hmotnost bez baterie (kg): | 4,1 |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,3 kg |
| Zdvihový objem válce: | 40,9 cm³ |
| Výstupní výkon: | 1,8 kW |
| Výkon: | 0,18 kW |
| Příkon: | 300 W |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Zdvihový objem: | 59 cm³ |
| Výkon: | 3 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 12 m/s |
| Zdvihový objem válce: | 50,2 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2,2 kW |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5 kg |
| Zdvihový objem válce: | 50,2 cm³ |
| Výstupní výkon: | 2,4 kW |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5,1 kg |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Zdvihový objem: | 39 cm³ |
| Výkon: | 1,75 kW |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Zdvihový objem: | 39 cm³ |
| Výkon: | 1,75 kW |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 5 m/s |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2,8 kg |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 2,8 kg |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Hmotnost: | 0,76 kg |
| Hladina akustického tlaku: | 70 dB(A) |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Hmotnost: | 0,76 kg |
| Hladina akustického tlaku: | 70 dB(A) |
| Výkon: | 0,18 kW |
| Příkon: | 300 W |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Zdvihový objem válce: | 51,7 cm³ |
| Výstupní výkon: | 1,6 kW |
| Max. foukací síla: | 22 N |
| Hmotnost, kg: | 9,96 kg |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Pracovní kapacita, m²: | 800 m² |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Objem sběrného koše, litry: | 55 l |