| Zavlažovaná plocha max.: | 380 m² |
| Dosah: | 6 m - 11 m |
| Příkon: | 105 W |
| Max. podtlak na konci hadice: | 65 mbar |
| Objemový proud: | 1026 l/min |
| Příkon: | 1,4 kW |
| Max. podtlak: | 210 mbar |
| Objemový proud: | 3600 l/min |
| Max. podtlak: | 210 mbar |
| Objemový proud: | 3600 l/min |
| Počet fází V: | 230 V/1 PH/50 Hz |
| Příkon: | 1,4 kW |
| Max. podtlak: | 210 mbar |
| Objemový proud: | 3600 l/min |