| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 47 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 2,7 / 2.900 |
| Záběr sečení (cm): | 41 |
| Typ pojezdové převodovky: | Bez pojezdu |
| Mulčování: | Versamow™ – Integrovaný mulčovací systém |
| Záběr sečení (cm): | 47 |
| Suchá hmotnost (kg): | 42 |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 2,7 / 2.900 |
| Záběr sečení (cm): | 41 |
| Typ pojezdové převodovky: | Jednorychlostní |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Pracovní kapacita: | 1 000 m² |
| Šířka záběru, cm: | 51 cm |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Max. Plocha trávníku: | až 2000 m² |
| Šířka záběru: | 48 cm |
| Výška sečení: | 25 - 85 mm |
| Max. Plocha trávníku: | až 2000 m² |
| Šířka záběru: | 48 cm |
| Výška sečení: | 25 - 85 mm |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-fach (zentral) |
| Typická doba sečení na jedno dobití (min): | 90 |
| Typická doba dobíjení (min): | 45 |
| Šíře záběru (mm): | 250 |
| Maximální pracovní plocha (m2): | 4000 |
| Typická doba sečení na jedno dobití (min): | 70 |
| Typická doba dobíjení (min): | 60 |
| Šíře záběru (mm): | 220 |
| Maximální pracovní plocha (m2): | 3000 |
| Typická doba sečení na jedno dobití (min): | 40 |
| Typická doba dobíjení (min): | 30 |
| Šíře záběru (mm): | 220 |
| Maximální pracovní plocha (m2): | 2200 |
| Pracovní kapacita: | 3 200 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Systém hledání: | Čtyři systémy hledání |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |