0

Prodej a servis
zahradní, lesní a komunální techniky 

Hs_03 Logo_automower_expert_2019_CZ-SK
485
Gardena-logo

Nůžky na větve GARDENA 480B Classic

Cena: 679 Kč  s DPH
Dodání do 3 dnů
O produktu

Popis produktu

O produktu

GARDENA nůžky na větve 480B Classic s celkovou délkou 480 mm jsou malou variantou modelu 680 B. Jedná se o klasické dvoubřité nůžky na větve pro stříhání čerstvého dřeva do max. průměru cca 30 mm. Díky preciznímu výbrusu, nepřilnavému povlaku na nožích a prověřené a odzkoušené řezací geometrii pro optimální přenos síly, dosahují výjimečně hladký, čistý řez. Pevná ocelová páková ramena tvarovaná do kapky umožňují pohodlnou a bezpečnou práci. Díky působení páky je při stříhání potřebná menší síla. Ergonomicky tvarované rukojeti se speciálními podložkami umožňují bezpečný úchop a pohodlnou práci. Společně s měkkými komponenty ze speciálního plastu zaručuje pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Kromě toho, nový systém tlumení nárazů s velkým nárazníkem na jedné straně chrání vaše zápěstí. GARDENA poskytuje na tyto nůžky na větve záruku v trvání 25 let.

 

Čistý a hladký střih

Přesný výbrus, horní nůž s nepřilnavým povrchem a skvělá geometrie břitu umožňuje výjimečně hladký a čistý střih větví s optimálním přenosem síly.

Pohodlné a bezpečné

Robustní páková ramena, ergonomicky tvarované rukojeti s protiskluzovým zakončením a speciální poloha pro ukazováček zaručí snadnou manipulaci a bezpečnou práci.

Pohodlná práce

Nový tlumicí systém s velkým nárazníkem na jedné straně je šetrný k vašim zápěstím.

Záruka 25 let

Na nůžky na větve Classic vyrobené z odolných materiálů se poskytuje záruka 25 let.

 

Technické parametry

Maximální průměr stříhaného materiálu 30 mm / 1,18 palců
Délka 48 cm / 18,9 "
Typ střihu dvoubřité
Horní břit s antiadhezivním povlakem, přesný výbrus
Nůž precizní výbrus
Banner 120x240 otevreno Banner_kariera