0
Hs_03 Logo_automower_expert_2019_CZ-SK

Vari

Vari je středně velká společnost, která ve výrobním závodě v Libici nad Cidlinou zaměstnává 80 lidí. Byla založena v roce 1969 a v roce oslavila už 48 let působení na trhu. V porovnání s ostatními českými společnostmi, které podnikají v oboru malé zahradní techniky, se může pochlubit nejdelší historií výroby.  Společnost  je ve 100% českém vlastnictví.

Jaký je její cíl?

Pod značkou VARI si dnes nepředstavujeme jen malotraktor či lištovou sekačku. Naopak -  tuto značku charakterizuje několik promyšlených výrobkových řad, které si úspěšně razí cestu k zákazníkům nejen v České republice, ale i v dalších zemích. Pod značkou VARI jenabízena také řada obchodního zboží. Cílem firmy VARI je přinášet kvalitní a inovativní technická řešení, dobrou funkčnost a kompatibilitu výrobků a pokračovat tak v tradici a budování dobrého jména společnosti.

Hodnoty firmy Vari

Vari vyrábí funkční a promyšlené stroje, které ve své cenové i výkonové třídě přinášejí vždy řadu výjimečných prvků oproti srovnatelným strojům ostatních výrobců. Zakládá si i na historii značky a jejím cílem je nezklamat důvěru zákazníků ve stroje značky VARI.

Snaží se vytvářet hodnotné produkty, které dobře a dlouhé roky slouží a přitom si udržují stále zajímavou tržní cenu. Nevyrábí nekvalitní výrobky, které často nutí zákazníka měnit celý stroj. Neseme odpovědnost za stroje vyrobené v minulosti, snažíme se o maximální kompatibilitu a dlouhou dostupnost náhradních dílů. Značku VARI si oblíbily už předešlé generace a stále více jak 70 % strojů vyrobených v posledních 45 letech doposud slouží svým zákazníkům. 

 

Z naší VARI nabídky

Žádný produkt
Banner 120x240 otevreno Banner_kariera