| Výstupní výkon: | 0,7 kW |
| Příkon: | 900 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Doporučený akumulátor: | AS 2 |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 0,43 kW |
| Výkon: | 0,3 kW |
| Hmotnost zařízení: | 0,2 kg |
| Nabíjecí proud: | 2,5 A |
| Stupeň ochrany: | N/A |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 36 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,3 kg |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5 kg |
| Délka, složená, včetně řezací hlavy, cm: | 400 cm |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 20 m/s |
| Délka střihací lišty, cm: | 55 cm |
| Napětí baterie: | 36 V |
| Hmotnost bez baterie: | 5.5 kg |
| Délka střihací lišty, cm: | 50 cm |
| Napětí baterie: | 36 V |
| Hmotnost bez baterie: | 4.525 kg |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |
| Max. hloubka řezu: | 145 mm |
| Průměr kotouče: | 361 mm |
| Délka střihací lišty, cm: | 45 cm |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3.2 kg |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Pracovní kapacita, m²: | 800 m² |
| Šířka záběru, cm: | 47 cm |
| Objem sběrného koše, litry: | 55 l |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Pracovní kapacita, m²: | 800 m² |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Objem sběrného koše, litry: | 55 l |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,8 kg |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 5 m/s |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 1,3 kg |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 1,3 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 2,85 kg |
| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 38,5 Ah |
| Typ převodu / náhonu: | Elektrický |
| Šířka sečení, min.: | 94 cm |
| Foukací síla: | 7,2 N |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,2 kg |
| Sada pro vysávání OEM: | Ano |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Délka střihací lišty, cm: | 45 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3,2 kg |