| Řezná délka: | 60 cm |
| Dosažení: | 0,29 kW |
| Příkon: | 400 W |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 41 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Výška sečení: | 20 - 100 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-fach (zentral) |
| Dosažení: | 0,13 kW |
| Příkon: | 240 W |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Dosažení: | 0,13 kW |
| Příkon: | 240 W |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Dosažení: | 0,5 kW |
| Příkon: | 650 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Dosažení: | 0,8 kW |
| Příkon: | 1030 W |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Objem nádržky: | 17 dm³ |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Hladina akustického tlaku: | 66 dB(A) |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0.65 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AK |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Aku systém: | AS |
| Doporučený akumulátor: | AS 2 |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AP |
| Hmotnost zařízení bez baterie: | 3,4 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Příkon: | 0,43 kW |
| Výkon: | 0,3 kW |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 24 m/s |
| Výstupní výkon: | 3,2 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 4 kg |