| Pracovní kapacita, m²: | 5 000 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Systém hledání: | Pět systémů hledání |
| Řízení pomocí aplikace: | Automower® Connect |
| Pracovní kapacita: | 1 000 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Řízení pomocí aplikace: | Automower® Connect |
| Pracovní kapacita: | 400 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 25 % |
| Řízení pomocí aplikace: | Automower® Connect |
| Pracovní kapacita, m²: | 50 000 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 20 % |
| Žací systém: | 3 kotouče s 5 otočnými břity |
| Klávesnice: | Profesionální uživatelské rozhraní/ apl. |
| Řízení pomocí aplikace: | Husqvarna Fleet Services |
| Pracovní kapacita: | 3 500 m² |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič, Fyzický vodič |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 70 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Pracovní kapacita: | 600 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Pracovní kapacita: | 6 000 m² |
| Typ ohraničení: | Fyzický vodič, Virtuální vodič |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 70 % |
| Žací systém: | 5 otočných žacích břitů |
| Pracovní kapacita: | 7 500 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Pracovní kapacita: | 3 300 m² |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 50 % |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Max.šíře záběru (mm): | 410 |
| Max.hloubka kypření (mm): | 160 |
| Suchá hmotnost (kg): | 50,5 |
| Zdvihový objem (cm3): | 57 |
| Výkonová kategorie (HP): | 2,5 |
| Max.šíře záběru (mm): | 550 |
| Max.hloubka kypření (mm): | 200 |
| Suchá hmotnost (kg): | 77 |
| Zdvihový objem (cm3): | 160 |
| Výkonová kategorie (HP): | 5,5 |
| Výrobce motoru: | RATO |
| Zdvihový objem válce: | 79 cm³ |
| Výrobce motoru: | RATO |
| Zdvihový objem válce: | 179 cm³ |
| Zdvihový objem válce: | 212 cm³ |
| Pracovní hloubka, cm: | 15 cm |
| Pohon: | 1V + 1R |
| Pracovní šířka: | 85 cm |
| Průměr hadice: | 32 cm |
| Pracovní šířka: | 79 cm |
| Průměr hadice: | 31 cm |
| Pohon: | 2V + 1R |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Zdvihový objem válce: | 25.4 cm³ |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 6500 ot./min |
| Šířka záběru, cm: | 46 cm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Šířka záběru, cm: | 28 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2,6 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Šířka záběru, cm: | 28 cm |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 2,6 kg |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka záběru, cm: | 42 cm |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,4 kg |