| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AP |
| Hmotnost zařízení bez baterie: | 3,9 kg |
| Příkon: | 105 W |
| Max. podtlak na konci hadice: | 65 mbar |
| Objemový proud: | 1026 l/min |
| Příkon: | 1,4 kW |
| Max. podtlak: | 210 mbar |
| Objemový proud: | 3600 l/min |
| Max. podtlak: | 210 mbar |
| Objemový proud: | 3600 l/min |
| Počet fází V: | 230 V/1 PH/50 Hz |
| Příkon: | 1,4 kW |
| Max. podtlak: | 210 mbar |
| Objemový proud: | 3600 l/min |
| Příkon: | 105 W |
| Max. podtlak na konci hadice: | 65 mbar |
| Objemový proud: | 1026 l/min |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0.50 kW |
| Zdvihový objem: | 67 cm³ |
| Výkon: | 3,5 kW |
| Hmotnost: | 9,7 kg |
| Zdvihový objem: | 72 cm³ |
| Výkon: | 3,91 kW |
| Hmotnost: | 10,2 kg |
| Objem nádržky: | 40-50 l |
| Šířka čištění: | 77 cm |
| Jmenovité napětí: | 36 V |