| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 3,2 / 3600 |
| Záběr sečení (cm): | 61 |
| Typ pojezdové převodovky: | Hydrostatická |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 3,2 / 3600 |
| Záběr sečení (cm): | 53 |
| Typ pojezdové převodovky: | 2 rychlostní |
| Maximální výtlačná kapacita: | 54000 l/h |
| Zdvihový objem válce: | 196 cm³ |
| Objem palivové nádrže: | 3.6 l |
| Proudění vzduchu: | 3700 l/min |
| Objem: | 25 l |
| Délka hadice: | 3.5 m |
| Max. vakuum: | 235 mbar |
| P: | P |
| ?: | ? |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Mulčování/Boční výhoz |
| Hydraulické zvedání žacího ústrojí: | Ne |
| Výška sečení, min-max: | 38.1-102 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 106.68-106.68 cm |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Mulčování/Boční výhoz |
| Výška sečení, min-max: | 38-114 mm |
| Rychle vpřed, min-max: | 0 km/h-14 |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Mulčování/Boční výhoz |
| Výška sečení, min-max: | 38-114 mm |
| Rychle vpřed, min-max: | 0 km/h-14 |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Mulčování/Boční výhoz |
| Hydraulické zvedání žacího ústrojí: | Ne |
| Výška sečení, min-max: | 25-127 mm |
| Šířka sečení, min-max: | 152-152 cm |