| Šíře: | 71 |
| Max.kapacita odhozu sněhu (t/hod): | 52 |
| Suchá hmotnost (kg): | 125 |
| Šíře: | 81 |
| Max.kapacita odhozu sněhu (t/hod): | 75 |
| Suchá hmotnost (kg): | 125 |
| Šíře: | 81 |
| Max.kapacita odhozu sněhu (t/hod): | 75 |
| Suchá hmotnost (kg): | 135 |
| Plocha trávníku: | 0-500 m² |
| Pracovní šířka: | 34 cm |
| Pracovní hloubka: | 15 mm |
| Plocha trávníku: | 0-500 m² |
| Pracovní šířka: | 34 cm |
| Pracovní hloubka: | 15 mm |
| Plocha trávníku: | až 800 m² |
| Pracovní šířka: | 38 cm |
| Pracovní hloubka: | 25 mm |
| Pracovní šířka: | 34 cm |
| Pracovní hloubka: | 15 mm |
| Jmenovitý výkon: | 1500 W |
| Maximální tlak: | 170 bar |
| Průtok vody: | 380-500 l/h |
| Délka hadice: | 10 m |
| Provozní tlak, max.: | 135 bar |
| Maximální tlak: | 135 bar |
| Průtok vody: | 350-520 l/h |
| Délka hadice: | 8 m |
| Max. tlak: | 120 bar |
| Min. průtok vody: | 330 l/h |
| Max. průtok vody: | 430 l/h |
| Max. tlak: | 130 bar |
| Min. průtok vody: | 350 l/h |
| Max. průtok vody: | 440 l/h |
| Pracovní tlak: | 100 bar |
| Pracovní tlak: | 1500 psi |
| Max. tlak: | 130 bar |
| Max. tlak: | 180 bar |
| Min. průtok vody: | 430 l/h |
| Max. průtok vody: | 510 l/h |
| Max. tlak: | 180 bar |
| Min. průtok vody: | 570 l/h |
| Max. průtok vody: | 640 l/h |
| Pracovní tlak: | 160 bar |
| Max. tlak: | 200 bar |
| Min. průtok vody: | 700 l/h |
| Max. tlak: | 150 bar |
| Min. průtok vody: | 350 l/h |
| Max. průtok vody: | 450 l/h |
| Max. tlak: | 150 bar |
| Min. průtok vody: | 380 l/h |
| Max. průtok vody: | 430 l/h |
| Max. tlak: | 160 bar |
| Min. průtok vody: | 400 l/h |
| Max. průtok vody: | 480 l/h |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Příkon: | 3 kW |
| Počet fází: | 1 |
| Pracovní tlak: | 125 bar |
| Pracovní tlak: | 1800 psi |
| Max. tlak: | 150 bar |