| Výkonová kategorie (HP): | 1,1 |
| Suchá hmotnost (kg): | 5,6 |
| Zdvihový objem (cm3): | 25 |
| Max. průměr větví: | až 45 mm |
| Typ motoru: | EVC 1000 |
| Zdvihový objem: | 196 cm³ |
| Max. průměr větví: | až 75 mm |
| Typ motoru: | EVC 2000 |
| Zdvihový objem: | 352 cm³ |
| Max. průměr větví: | až 35 mm |
| Jmenovitý výkon: | 2300 W |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 40 ot/min |
| Max. průměr větví: | až 55 mm |
| Jmenovitý výkon: | 3800 W |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2800 ot/min |
| Max. průměr větví: | až 35 mm |
| Jmenovitý výkon: | 2200 W |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2800 ot/min |
| Max. průměr větví: | až 40 mm |
| Jmenovitý výkon: | 3000 W |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2810 ot/min |
| Max. průměr větví: | až 40 mm |
| Jmenovitý výkon: | 2500 W |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 40 ot/min |
| Typ motoru: | EHC 605.0 |
| Výkon: | 4,4 kW |
| Zdvihový objem: | 212 cm³ |
| Typ motoru: | EHC 605.0 |
| Výkon: | 4,4 kW |
| Zdvihový objem: | 212 cm³ |
| Typ motoru: | EHC 705.0 |
| Výkon: | 5,2 kW |
| Zdvihový objem: | 252 cm³ |