| Výkon, kW: | 2000 W |
| Zdvihový objem válce: | 196 cm³ |
| Spotřeba paliva: | 395 g/kWh |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 43000 g |
| Výkon, kW: | 2800 W |
| Zdvihový objem válce: | 212 cm³ |
| Spotřeba paliva: | 395 g/kWh |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 49000 g |
| Elektrický výstup: | 230V / 50Hz |
| Maximální výkon (VA): | 2200 |
| Suchá hmotnost (kg): | 21,1 |
| Elektrický výstup: | 230V / 50Hz |
| Maximální výkon (VA): | 4200 |
| Suchá hmotnost (kg): | 63 |
| Elektrický výstup: | 230V / 50Hz |
| Maximální výkon (VA): | 3000 |
| Suchá hmotnost (kg): | 37 |
| Jmenovitý výkon (VA): | 2600 |
| Suchá hmotnost (kg): | 26,7 |
| Elektrický výstup: | 230V / 50Hz |
| Jmenovitý výkon (VA): | 2800 |
| Suchá hmotnost (kg): | 61,2 |
| Elektrický výstup: | 230V / 50Hz |
| Zdvihový objem: | 27,2 cm³ |
| Výkon: | 0,85 kW |
| CO2: | 873 g/kWh |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Aku systém: | AK |
| Hmotnost zařízení bez baterie: | 3,4 kg |
| Hmotnost: | 3,9 kg |
| Pracovní šířka: | 600 mm |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Pracovní šířka: | 500 mm |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Pracovní šířka: | 600 mm |