| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 14,8 m/s |
| Výstupní výkon: | 1,4 kW |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 3,5 kg |
| Výstupní výkon: | 1.1 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 10 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 2.7 kg |
| Výstupní výkon: | 3,5 kW |
| Rozteč řetězu: | .325 |
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5,8 kg |
| Výstupní výkon: | 3.5 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 18 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 6.1 kg |
| Výstupní výkon: | 3.7 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 18 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 6.5 kg |
| Výstupní výkon: | 4.3 kW |
| Délka lišty (v palcích): | 18 palců |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 6.6 kg |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Zdvihový objem: | 59 cm³ |
| Výkon: | 3,4 kW |
| Zdvihový objem: | 72,2 cm³ |
| Výkon: | 4,4 kW |
| CO2: | 631 g/kWh |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 3.55 kg |
| Kapacita baterie, Ah: | 2.0 Ah |
| Délka lišty (v palcích): | 10 palců |
| Provozní doba s akumulátorem AP 200: | až 42 min |
| Provozní doba s akumulátorem AP 100: | až 18 min |
| Provozní doba s akumulátorem AP 300: | až 55 min |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Zdvihový objem: | 31 cm³ |
| Výkon: | 1,05 kW |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Zdvihový objem: | 27 cm³ |
| Výkon: | 0,95 kW |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Zdvihový objem: | 36 cm³ |
| Výkon: | 1,4 kW |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Dosažení: | 0,85 kW |
| Příkon: | 1100 W |
| Jmenovité napětí: | 10,8 V |
| Hmotnost: | 0,76 kg |
| Hladina akustického tlaku: | 70 dB(A) |